Kategoriler

HAKKIMIZDA

  Güneş enerjisi, sürdürülebilir enerji kaynakları arasında giderek önem kazanan bir çözümdür. Bu alanda hizmet veren ve müşterilerine en iyi güneş enerjisi sistemleri konusunda uzman desteği sunan bir kuruluş olarak Enlife Enerji, sektörde öncü ve güvenilir bir yer edinmiştir.

  Enlife Enerji, müşterilerinin enerji ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış güneş enerjisi sistemleri çözümleri sunar. Giderek yükselen enerji maliyetleri ve yeşil-temiz bir dünya için yeni çıkmakta olan kanunlar, güneş enerjisi gibi temiz enerji çeşitlerini artık bir zorunluluğa dönüştürmekte. Bir “ADA GRUP” markası olan Enlife Enerji, güneş enerjisi sistemleri konusunda en son teknolojileri takip ederek müşterilerine en iyi çözümleri sunmaktadır.

  Müşterilerimiz için öncelikle güneş ışığına maruz kalma süresi, bölgenin iklim koşulları, elektrik tüketimi ve enerji verimliliği gibi faktörleri dikkate alarak özelleştirilmiş güneş enerjisi sistemleri tasarlıyoruz. Ayrıca, müşterilerimize yatırım getirileri, finansman, maliyet tasarrufu ve çevresel faydaları konusunda bilgilendirme sağlayarak en uygun çözümleri sunuyoruz.

  Fosil yakıtlara olan bağımlılığın azaltılması ve çevre dostu enerji kaynaklarına geçişin teşvik edilmesi konusunu kendimize misyon edinmiş bir firma olarak, müşterilerimizi de bu konuda bilinçlendirmeyi amaçlıyoruz. Enlife Enerji, müşterilerine güneş enerjisi sistemleri konusunda en iyi çözümleri sunarken aynı zamanda çevreye ve doğal kaynaklara saygı duyarak gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmayı hedeflemektedir

 

 

TEMEL DEĞERLERİMİZ

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimizin beklentilerinin üstünde hizmet sunmak için gerekli altyapıyı ve eğitim sistemini kurarız.

 

ÇEVREYE DUYARLI

Her zaman çevreye karşı koruyucu ve yapıcı oluruz. Bütün paydaşlarımızı çevreye saygı konusunda duyarlı olmaya davet ederiz.

 

İNOVASYON

Son teknolojileri takip ederiz ve müşterilerimize yeni gelişmelere göre alternatifler sunarız, yeni mühendislik çözümleri üretiriz.

 

GÜVEN

Çalışanlarımıza ve diğer tüm paydaşlarımıza karşı sözlerimizin arkasında dururuz. Güven ortamı oluşturur, ilişkilerimizde güvene önem veririz.

 

KALİTE

Yaptığımız her işte yüksek kalite standartlarını benimseriz. Uluslararası kabul görmüş standartlara uygun hizmet üretiriz.

 

İNSANA SAYGI

Çalışanlarımızın ve diğer tüm paydaşlarımızın düşüncelerine, inanışlarına saygı gösteririz. Din, dil, ırk, cinsiyet ayrımı yapmadan iş ilişkilerimizi yönetiriz.